search
REKLAMA
News

KIT HARINGTON dołącza do MCU. Pojawi się w czwartej fazie

Łukasz Budnik

24 sierpnia 2019

REKLAMA

Kolejne wieści z D23 Expo. Kevin Feige oznajmił, że do MCU zawita nowa twarz – znany przede wszystkim z roli Jona Snowa w Grze o tron Kit Harington. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia o negocjacjach prowadzonych z aktorem.

Harington pojawi się w Eternals i zagra postać Dane’a Whitmana, znanego też jako Black Knight. Co ciekawe, w obsadzie jest już jego kolega z planu serialu HBO – Richard Madden, który w Grze o tron wcielał się w Robba Starka. Reszta ekipy jest imponująca – znajdziemy tam takie nazwiska jak Angelina Jolie, Salma Hayek i Kumail Nanjiani. Film, co zostało zapowiedziane już na lipcowym Comic Conie, zadebiutuje 6 listopada 2020 roku.

Marvel ogłosił też datę premiery sequela Czarnej Pantery. Widowisko zatytułowane roboczo Black Panther II trafi do kin 6 maja 2022 roku.

Wczoraj fani MCU dowiedzieli się, że swoje seriale dostaną nowi bohaterowie w uniwersum – She-Hulk, Moonknight i Ms. Marvel. Niewykluczone, że już wkrótce Kevin Feige ogłosi kolejne interesujące informacje. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA