search
REKLAMA
News

KEVIN SPACEY opowiedział, dlaczego trafił do szpitala w Uzbekistanie. “Życie jest kruche”

Spacey brał udział w festiwalu filmowym w Taszkencie.

Łukasz Budnik

5 października 2023

REKLAMA

Kevin Spacey gościł ostatnio w Uzbekistanie, gdzie brał udział Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Taszkencie i odwiedzał muzeum Afrasiab. Podczas swojego pobytu doszło do stresującego dla aktora momentu. 

Aktor w przemówieniu stwierdził:

Doświadczyłem dziś czegoś niespodziewanego. Oglądałem niezwykłe murale, gdy nagle poczułem, że całe moje ramię drętwieje. Trwało to jakieś 8 sekund, ale powiedziałem o tym moim towarzyszom i pospieszyliśmy do szpitala. Spędziłem tam popołudnie i przeszedłem serię testów.

Spacey dodał, że wszystkie wyniki okazały się dobre, a on jest wdzięczny, że nie było to nic poważnego. Sytuacja kazała mu się jednak zastanowić nad tym, jak kruche jest życie każdego człowieka.

W lipcu tego roku Spacey został oczyszczony z dziesięciu zarzutów (w tym o napaść na tle seksualnym), których miał dopuścić się w latach 2001-2013. Oskarżenia była kierowane przez cztery osoby, jednak ława przysięgłych uznała, że ich dowody nie są wystarczające. Był to kolejny sukces Spaceya, który wcześniej wygrał proces cywilny z Anthonym Rappem.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA