search
REKLAMA
News

JUNKIE XL dzieli się fragmentem muzyki do LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera

Łukasz Budnik

13 września 2020

REKLAMA

Na przyszły rok zapowiedziany jest debiut Ligi sprawiedliwości Zacka Snydera. Film który trafi na HBO Max będzie diametralnie różnić się od wersji, która w 2017 wyświetlana była w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera) i już w samym zwiastunie widzimy mnóstwo scen, których wówczas nie uświadczyliśmy.

Przypomnijmy, że dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Istotną zmianą jest to, że muzykę do Ligi Sprawiedliwości Snydera komponuje Tom Holkenborg, znany jako Junkie XL, który pracował już z Hansem Zimmerem przy okazji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. W wersji kinowej jego praca została odrzucona, a wykorzystano muzykę autorstwa Danny’ego Elfmana. Holkenborg podzielił się z fanami fragmentem ścieżki dźwiękowej swojego autorstwa:

Czekacie na Ligę Sprawiedliwości według Snydera? Wciąż czekamy na oficjalną datę premiery.

https://youtu.be/z6512XKKNkU

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA