search
REKLAMA
News

John Cena jako PEACEMAKER w kolejnym zwiastunie serialu – tym razem tylko dla dorosłych

Premiera serialu “Peacemaker” została zaplanowana na 13 stycznia 2022 roku.

Łukasz Budnik

1 stycznia 2022

REKLAMA

W sierpniu 2020 roku na ekrany kin trafił The Suicide Squad Jamesa Gunna. Jedną z postaci występujących w widowisku był Peacemaker, grany przez Johna Cenę. Bohater doczekał się też własnego serialu – właśnie zadebiutował jego kolejny zwiastun.

Produkcja jest przeznaczona na HBO Max i złoży się na nią osiem odcinków. Wszystkie z nich napisał Gunn, a pięć z nich – w tym pilota – wyreżyserował. Premierowo zostaną pokazane aż trzy odcinki. Serial pokaże dalsze losy Peacemakera po wydarzeniach z The Suicide Squad. Przypomnijmy, że to bohater, który za wszelką cenę pragnie pokoju i wierzy w niego, nawet jeśli jego zaprowadzenie oznacza mordowanie.

Gunn w zeszłym roku stwierdził, że Peacemaker będzie szansą na “zagłębienie się w aktualne problemy świata i spojrzenie na nie przez pryzmat tego superbohatera/superzłoczyńczy/największego dupka na świecie”. Cena podkreślał z kolei, że praca z Gunnem była zaszczytem.

Poniżej nowy zwiastun z kategorią R:

W serialu wystąpią także Danielle Brooks, Robert Patrick, Chris Conrad, Jennifer Holland oraz Steve Agee.  Premiera została zaplanowana na 13 stycznia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA