News
JEREMY RENNER pokazał fanom nowe nagranie ze szpitala. „Niesamowity dzień spa”
Jeremy Renner kilka dni temu miał niebezpieczny wypadek.
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że aktor Jeremy Renner trafił do szpitala w „krytycznym, lecz stabilnym” stanie po tym, jak został ranny podczas odśnieżania. Dobę później do sieci zaczęły trafiać kolejne wieści o jego stanie zdrowia – aktor doznał tępego urazu klatki piersiowej oraz urazów ortopedycznych, wobec czego przeszedł operację. Teraz Renner pokazał fanom nowe nagranie ze szpitala.
Na nagraniu widzimy aktora w towarzystwie swojej siostry i mamy, które zagwarantowały mu „niesamowite spa”. Filmik z Twittera poniżej:
A “not no great” ICU DAY, turned to amazing spa day with my sis and mama❤️. Thank you sooooo much pic.twitter.com/pvu1aWeEXY
— Jeremy Renner (@JeremyRenner) January 5, 2023
Przypomnijmy, że według lokalnych władz, wypadek nastąpił, gdy Renner chciał pomóc, gdy samochód członka jego rodziny utknął w śniegu. Aktor użył swojej ważącej ponad 6 ton odśnieżarki, aby pojazd mógł ruszyć, a później wysiadł, by porozmawiać z właścicielem auta. Wtedy odśnieżarka zaczęła się toczyć, a Renner spróbował z powrotem do niej wsiąść – wtedy został potrącony. Policja określa zdarzenie jako wypadek i wyklucza przestępstwo. W związku z trudnymi warunkami drogowymi i dużą ilością śniegu, służbom trudno było się dostać na miejsce wypadku; Rennerowi w tym czasie pomagali sąsiedzi, w tym lekarz, który według świadków założył ucisk na nodze, by powstrzymać krwawienie.
