search
REKLAMA
News

Jennifer Aniston i Adam Sandler w zwiastunie komedii ZABÓJCZE WESELE. Premiera w marcu

“Zabójcze wesele” to sequel “Zabójczego rejsu”.

Łukasz Budnik

30 stycznia 2023

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Zabójcze wesele, sequelna popularnej komedii Zabójczy rejs. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja, w której główne role powtarzają Adam Sandler i Jennifer Aniston. 

W opisie czytamy:

“Cztery lata po rozwiązaniu pierwszej zagadki kryminalnej Nick (Adam Sandler) i Audrey (Jennifer Aniston) Spitzowie są pełnoprawnymi detektywami, których prywatna agencja próbuje zaistnieć na rynku. Gdy Nick i Audrey otrzymują zaproszenie na prywatną wyspę, na której ma się odbyć ślub ich przyjaciela, Maharadży (Adeel Akhtar), okazuje się, że pech nadal ich prześladuje — wkrótce po rozpoczęciu imprezy świeżo upieczony małżonek zostaje porwany dla okupu, a podejrzanym jest każdy znamienity gość i członek rodziny, nie wyłączając samej panny młodej. W „Zabójczym weselu” Spitzowie wreszcie dostają szansę, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami w sprawie najwyższej wagi, która kusi obietnicą spełnienia wszystkich marzeń — nie tylko o sukcesie własnej agencji detektywistycznej, ale też o długo wyczekiwanej wycieczce do Paryża. Dwójce głównych gwiazd w obsadzie towarzyszą Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma oraz John Kani i Dany Boon.”

Podobnie jak oryginał, scenariusz napisał James Vanderbilt, zaś na stanowisku reżysera pojawił się Jeremy Garelick.

Premiery możemy spodziewać się 31 marca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA