search
REKLAMA
News

Jared Leto jako MORBIUS w nowym zwiastunie filmu

Premiera światowa Morbiusa zaplanowana została na 28 stycznia 2022.

Łukasz Budnik

2 listopada 2021

REKLAMA

Jedną z premier zaplanowanych na kolejny rok jest Morbius, adaptacja komiksu Marvela, w której Jared Leto wciela się w naukowca cierpiącego na rzadką chorobę krwi. Podczas nieudanych prób uleczenia się, Morbius nabywa wampiryczne cechy i umiejętności. 

Film będzie kolejną odsłoną tworzonego przez Sony uniwersum opartego na postaciach ze świata Spider-Mana – pierwszą z nich był Venom z Tomem Hardym, który już wkrótce doczeka się sequela. Oprócz Leto w filmie występują między innymi Adria Arjona, Matt Smith oraz Jared Harris. W sieci właśnie zadebiutował nowy zwiastun produkcji.

Wczoraj udostępniono też materiał promocyjny poświęcony tytułowej postaci:

Fani zastanawiają się, w świecie której inkarnacji Spider-Mana będzie działa się akcja filmu. W filmie pojawi się Michael Keaton jako Sęp (powtarzając rolę ze Spider-Man: Homecoming), a w materiałach promocyjnych widzieliśmy do tej pory graffiti przedstawiające Spider-Mana Tobeya Maguire’a oraz budynek Oscorp z logo znanym z serii Niesamowity Spider-Man. Być może widowisko wykorzysta wprowadzony do MCU koncept wieloświatów.

Premiera światowa Morbiusa zaplanowana została na 28 stycznia 2022.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA