search
REKLAMA
News

Jak wyglądało nakładanie peruki Millie Bobby Brown? Zakulisowe nagranie ze STRANGER THINGS

W czwartym sezonie “Stranger Things” poznaliśmy więcej historii Jedenastki.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2022

stranger things season 4 eleven 936x527
REKLAMA

Niedawno na oficjalnym profilu Stranger Things pojawiło się zakulisowe nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć, jak wyglądało nakładanie charakteryzacji Vecny, głównego antagonisty czwartego sezonu. W sieci udostępniono też materiał z przygotowywania Millie Bobby Brown do roli Jedenastki.

W czwartym sezonie bohaterka po raz kolejny ma krótkie włosy, jednak Brown nie ścięła ich w rzeczywistości – była to jedynie peruka. Na poniższym nagraniu zobaczycie, jak aktorka przygotowywana była do zdjęć, aby móc wystąpić w scenach dziejących się w laboratorium:

To nie jedyne zakulisowe materiały z udziałem Brown; wcześniej na profilu scenarzystów serialu pojawiły się zdjęcia, na których aktorka reżyseruje Martie Blair, która na planie występowała w roli młodszej Jedenastki:

Jedenastkę w wykonaniu Millie Bobby Brown zobaczymy ponownie 1 lipca, gdy zostaną pokazane dwa finałowe odcinki czwartego sezonu. Ostatni będzie najdłuższym ze wszystkich i potrwa aż 139 minut.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA