search
REKLAMA
News

Jak KEANU REEVES zareagował na komentarze Matthew Perry’ego na jego temat? Nowe informacje

Keanu Reeves został wspomniany w autobiograficznej książce Perry’ego.

Łukasz Budnik

5 listopada 2022

perry reeves
REKLAMA

Z okazji premiery książki Matthew Perry’ego pt. Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz
do sieci trafiły w zeszłym tygodniu fragmenty, w których Perry wspomina o Keanu Reevesie. Uwagi aktora wzbudziły konsternację fanów.

Przypomnijmy, że pisząc o zmarłych Riverze Phoenixie Perry napisał tam następujące zdanie: “Dlaczego tak wyjątkowe umysły jak River Phoenix i Heath Ledger umarły, a Keanu Reeves wciąż jest z nami?”. W innym fragmencie wspomniał z kolei o swojej reakcji na wieść o śmierci Chrisa Farleya: “Zrobiłem pięścią dziurę w garderobie Jennifer Aniston, gdy się dowiedziałem. Keanu Reeves wciąż jest na tym świecie”. Cytaty te rozeszły się po sieci i wzbudziły reakcję także gwiazd (m.in. Lyndy Carter i Rachel Zegler), na co później zareagował Perry, przesyłając serwisowi “Deadline” następujące oświadczenie:

Tak naprawdę jestem dużym fanem Keanu. Wybrałem przypadkowe nazwisko, mój błąd. Przepraszam. Powinienem był użyć własnego nazwiska.

Jak na cytaty z książki zareagował sam Reeves? US Weekly skontaktowało się z osobą z otoczenia aktora, która przekazała, że aktor był zaskoczony uwagami Perry’ego.

Keanu stwierdził, że te komentarze pojawiły się znikąd. Zresztą i tak negatywnie odbiły się na samym Matthew, dlatego musiał za nie przeprosić.

perry 1

Książka Perry’ego zadebiutuje w Polsce 9 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA