search
REKLAMA
News

Hugh Grant zachwycony londyńskim koncertem Taylor Swift. Obecne były także inne gwiazdy

Hugh Grant napisał post na temat koncertu Swift.

Łukasz Budnik

24 czerwca 2024

REKLAMA

Trasa koncertowa Taylor Swift, nazwana Eras Tour, przyciąga wielu widzów, w tym także gwiazdy Hollywood. Jedną z nich jest Hugh Grant, który w serwisie X skomplementował wokalistkę.

Grant napisał:

Droga Taylor Swift, twoje show jest niesamowite, twoja ekipa niesamowita i bardzo gościnna, a twój chłopak [Travis Kelce – przyp.] doskonały, choć gigantyczny (#tequilashots]. Podziękowania od starzejącego się chłopaka z Londynu, żony i zachwyconego ośmioletniego dziecka.

Koncert, o którym pisze Grant, odbył się w Londynie. Wśród widzów można było też dostrzec takie gwiazdy, jak Tom Cruise, Liam Hemsworth, Rachel Zegler, Mila Kunis oraz Ashton Kutcher. Pojawił się także książe William, z którym Swift zrobiła sobie wspólne zdjęcie i udostępniła je w sieci.

Grant pojawił się na krążącym po sieci nagraniu, na którym zajada się… marchewkami. Poniżej post aktora oraz wspomniane nagranie:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA