search
REKLAMA
News

FUKS 2. Kontynuacja kultowej komedii na pierwszych zdjęciach

“Fuks 2” to kontynuacja filmu Macieja Dutkiewicza z 1999 roku.

Filip Pęziński

15 lipca 2021

REKLAMA

Trwają zdjęcia do Fuksa 2, kontynuacji kultowej komedii z 1999 roku. Za kamerą ponownie stanął Maciej Dutkiewicz, autor oryginału, a w produkcji powrócą Maciej Stuhr oraz Janusz Gajos. Dołączą do nich inne gwiazdy polskiego kina.

Film skupi się na bystrym dwudziestoletnim Maćku i pokaże, na ile podobny jest do swojego ojca, którego lata młodości obfitowały w niebezpieczne intrygi. Okaże się, czy młody chłopak odziedziczył po nim charakter i skłonność do brawury. Na Maćka czeka bowiem randka z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami. Dwudziestolatek wplątany zostanie w grę o wielką kasę i wielką miłość.

Na ekranie, oprócz Macieja Stuhra i Janusza Gajosa, zobaczymy także Macieja Musiała, Katarzynę Sawczuk, Sonię Bohosiewicz, Cezarego Pazurę oraz Paulinę Gałązkę.

Premiera została zapowiedziana na 2022 rok. 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA