search
REKLAMA
News

FRIENDS: THE REUNION. Zwiastun i data premiery specjalnego odcinka serialu PRZYJACIELE

Łukasz Budnik

13 maja 2021

REKLAMA

Wyczekiwana realizacja ponownego spotkania obsady kultowego sitcomu Przyjaciele, które miało mieć miejsce w ramach specjalnego programu na HBO Max, kilka razy opóźniła się w wyniku komplikacji przysporzonych przez pandemię. 11 kwietnia do sieci trafiła nareszcie oficjalna wiadomość o zakończeniu zdjęć, a dziś poznaliśmy datę premiery! Pojawił się też teaser.

W programie, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach, pojawi się kompletna obsada: Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer (Ross). W reżyserowanym przez Bena Winstona programie aktorzy nie wcielają się w swoje postaci. Za udział w programie każdy z nich otrzymał co najmniej 2,5 miliona dolarów.

Specjalny odcinek będzie wypełniony także innymi gwiazdami: pojawią się w nim David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai. 

Premiera na HBO Max została zaplanowana na 27 maja.

Przypominamy, że Przyjaciół można w Polsce oglądać w serwisie HBO Go. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA