search
REKLAMA
News

He-Man powraca. Pierwsze zdjęcia z MASTERS OF THE UNIVERSE: REVELATION Netfliksa

Łukasz Budnik

13 maja 2021

REKLAMA

Już niedługo na Netflixa trafi serial anime kontynuujący nierozwiązane wątki z kultowej serii He-Man i Władcy Wszechświata. Będzie on zatytułowany Masters of the Universe: Revelation. 

Za powstanie serialu odpowiedzialny jest Kevin Smith, a produkcją zajęło się Mattel TV. Za animację odpowiada Powerhouse Animation, które pracowało również nad CastlevaniąDziś dowiedzieliśmy się, że serial trafi na Netflixa 23 lipca. Poniżej fotki promocyjne:

Obsada jest imponująca: Chris Wood jako He-Man, Mark Hamill jako Szkieletor, Lena Headey jako Wiedźma, Sarah Michelle Gellar jako Teela,  Stephen Root jako Kot Bojowy, Liam Cunningham jako Zbrojny Rycerz,, Diedrich Bader jako Król Randal/Żelaznoszczęki, Tiffany Smith jako Andra, Henry Rollins jako Tri-Klops, Alan Oppenheimer jako Moss Man, Griffin Newman jako Orko, Susan Eisenberg jako Czarodziejka, Alicia Silverstone jako Królowa Marlena, Justin Long jako Roboto,  Phil LaMarr jako He-Ro, Tony Todd jako Scare Glow, Jason Mewes jako Stinkor, Cree Summer jako Kapłanka, Kevin Michael Richardson jako Bestia, Kevin Conroy jako Wodnik i Harley Quinn Smith jako Ileena.

Oryginalny serial był globalnym hitem a zabawki Mattela są na rynku już od 35 lat. W 1987 roku do kin trafił film aktorski z Dolphem Lundgrenem w roli głównej, który okazał się porażką artystyczną i finansową.

Będziecie oglądać nowe przygody Władców wszechświata?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA