search
REKLAMA
News

Fani żartobliwie porównują zwiastun nowego ANT-MANA do filmu “Mali agenci 3D” z 2003 roku

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutuje 17.02.2023. 

Łukasz Budnik

25 października 2022

mali agenci ant man
REKLAMA

W 2023 roku wejdziemy do piątej fazy MCU, którą otworzy Ant-Man i Osa: Kwantomania (17.02.2023). Na stanowisko reżysera powrócił Peyton Reed, a bohaterowie filmu – w tym Scott Lang i jego córka Cassie oraz Hope Van Dyne – zmierzą się z Kangiem Zdobywcą (a przynajmniej jedną z jego inkarnacji), nowym wielkim złoczyńcą MCU.

Wczoraj do sieci trafił zwiastun produkcji, który wzbudził oczywiście sporo komentarzy w sieci. Część z nich żartobliwie porównuje stronę wizualną filmu z inną produkcją – Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd z 2003 roku, trzecią częścią serii Roberta Rodrigueza. Według internautów, wygląd wymiaru kwantowego i stroje bohaterów. Poniżej kilka tweetów z porównaniami:

Trzecia część Małych agentów opowiadała o przygodzie tytułowych bohaterów w świecie gry komputerowej. Mierzyli się tam z Zabawkarzem, w którego wcielał się sam Sylvester Stallone. Film nie został ciepło przyjęty przez krytyków, jednak zarobił 197 milionów dolarów przy 38 milionach dolarów budżetu. Zrealizowany został w większości na green screenie.

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutuje 17.02.2023. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA