search
REKLAMA
News

Fani JOHNNY’EGO DEPPA urządzili 24-godzinny maraton oglądania filmów z jego udziałem

Łukasz Budnik

20 grudnia 2020

REKLAMA

Minęło kilka tygodni od czasu, jak Depp stracił rolę w Fantastycznych zwierzętach 3 w następstwie przegranego procesu o zniesławienie, którego miała dopuścić się gazeta The Sun, nazywając go na swoich łamach m.in. “żonobijcą”, w kontekście relacji z jego byłą żoną, Amber Heard. Choć od tamtej pory do sieci zdążył trafić artykuł The Hollywood Reporter, w którym czytamy o obraźliwych wobec Heard smsach ze strony Deppa i jego kosztownych ekscesach na planie Piratów z Karaibów, fani aktora wciąż stoją po jego stronie i wspierają go w tym konflikcie, przerzucając winę na Heard.

Ostatnio objawiło się to przy okazji premiery opartego na prozie Stephena Kinga serialu Bastion, w którym w jednej z ról występuje właśnie Heard. Odcinki serialu zostały udostępnione na CBS All Access 17 grudnia – właśnie tego dnia fani Deppa urządzili trwający dobę maraton filmów aktora. Miłośnicy Deppa udostępniali na Twitterze informacje na temat tego, które filmy z aktorem właśnie oglądają. Wśród tytułów przewijały się m.in. Co gryzie Gilberta Grape’aCharlie i fabryka czekolady, Piraci z KaraibówEd Wood i wiele więcej, a wszystko to okraszone hashtagami typu #JusticeForJohnnyDepp. Poniżej kilka wybranych tweetów, w tym jeden z “biletem” na wydarzenie.

https://twitter.com/TheInfamousOne6/status/1339432857203183617?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1339432857203183617%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmovieweb.com%2Fjohnny-depp-movie-marathon-the-stand-protest%2F

Fani Deppa już wcześniej jednoczyli się w pomocy aktorowi, m.in. podpisując petycję o zwolnienie Heard z drugiej części Aquamana (ponad 1,5 miliona podpisów) oraz o przywrócenie go do Piratów z Karaibów. To drugie wydaje się jednak mało prawdopodobne, jako że Disney prawdopodobnie nie chce już nawiązywać współpracy z aktorem, co jest pokłosiem wspomnianych ekscesów na planie piątej części serii.

Co sądzicie o takim geście solidarności fanów z aktorem?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA