search
REKLAMA
News

Fani “Harry’ego Pottera” zdruzgotani doniesieniami, że EMMA WATSON rezygnuje z aktorstwa

Łukasz Budnik

25 lutego 2021

REKLAMA

Choć Emma Watson w czasach po zakończeniu serii o Harrym Potterze pojawiała się jeszcze na ekranach (m.in w Małych kobietkach Grety Gerwig, a wcześniej w Pięknej i bestii, która okazała się potężnym sukcesem finansowym), wielu widzom wciąż kojarzy się głównie z rolą Hermiony Granger. Niewykluczone, że tak zostanie, bo według najnowszych doniesień, Watson zawiesiła karierę aktorską. 

Wieści trafiły do sieci za pośrednictwem Daily Mail, które zacytowało agenta Watson twierdzącego, że aktorka przeszła w stan bezczynności i nie podejmuje się żadnych nowych zobowiązań – dziennikarz portalu zinterpretował te słowa jako całkowite odpuszczenie aktorstwa. Według innego źródła powodem takiej decyzji aktorki może być chęć poświęcenia czasu na rozwijanie relacji z jej obecnym partnerem, biznesmenem Leo Robintonem. Fani Watson i serii o Harrym Potterze reagują na nowe wieści na Twitterze, wyrażając swój smutek i pisząc o tym, jak bardzo postać Hermiony pomogła im podczas etapu dorastania. Poniżej kilka przykładowych wpisów:

Poza wspomnianymi we wstępie produkcjami, Watson mogliśmy też oglądać w takich filmach, jak CharlieBling Ring, The Circle. Krąg oraz Noe. Wybrany przez Boga. W zeszłym roku aktorka mówiła, że będzie jej mniej na czerwonych dywanach, a więcej na konferencjach. Watson aktywnie walczy o prawa kobiet, zajmuje się też modelingiem, odzieżą i kosmetykami.

Aktorka nie odniosła się jeszcze do najnowszych doniesień.

AKTUALIZACJA 26.02: Menedżer Emmy Watson skomentował plotki. 

Avatar

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA