Trwa realizacja trzeciego sezonu serialu Euforia. Do obsady powracają m.in. Zendaya, Sydney Sweeney, Hunter Schafer, Jacob Elordi, Eric Dane, Alexa Demie, Maude Apatow, Martha Kelly, Chloe Cherry i Colman Domingo. Wśród nowych twarzy pojawią się Sharon Stone, Rosalía, Marshawn Lynch, Kadeem Hardison, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Toby Wallace, Darrell Britt-Gibson, Priscilla Delgado, James Landry Hébert i Anna Van Patten.
Do twórców muzyki z serialu dołącza natomiast zdobywca Oscara Hans Zimmer, który razem z Labrinthem będzie odpowiadał za ścieżkę dźwiękową nowego sezonu. Labrinth pracował już przy muzyce do pierwszych dwóch części, a jego współpraca z Zendayą zaowocowała m.in. utworami All for Us i I’m Tired. Zimmer stwierdził:
To zaszczyt dołączyć do tego niesamowitego zespołu twórców, prowadzonego przez wizjonera Sama Levinsona. Wspólnie stworzyli odważny i poruszający serial, który wiele znaczy dla widzów. Muzyka Labrintha ukształtowała tożsamość Euforii, a ja nie mogę się doczekać, by dołożyć coś od siebie do tej historii i współtworzyć nowy sezon przez muzykę.
To z kolei miał do powiedzenia reżyser i scenarzysta Sam Levinson.
To prawdziwy zaszczyt pracować z Hansem. Pisałem ten sezon przy muzyce z Interstellar i True Romance, więc od początku był częścią naszego kreatywnego DNA. Jestem dumny z tego, co zrobiliśmy z Labrinthem w poprzednich sezonach, i podekscytowany, że Hans pomoże nam wejść na nowy poziom.
Hans Zimmer to uznany kompozytor, wielokrotnie nagradzany za pracę przy takich filmach jak Interstellar, Incepcja, Gladiator, Król Lew, Duna czy Duna: Część druga. Labrinth stworzył oryginalną muzykę do wcześniejszych sezonów Euforii, a jego współpraca z Zendayą zaowocowała m.in. utworami „All for Us” i „I’m Tired”.
Wyświetl ten post na Instagramie