search
REKLAMA
News

EUFORIA powróci jeszcze w tym roku!

Filip Pęziński

20 października 2020

REKLAMA

Jak poinformowała sama Zendaya, gwiazda serialu HBO i A24, Euforia powróci z dwoma odcinkami specjalnymi. Pierwszy zobaczyć mamy na HBO (a zatem również na HBO Go/HBO Max) już 6 grudnia tego roku.

Aktorka już wcześniej informowała o tych planach. Materiał miał zostać nagrany w reżimie sanitarnym związanym z pandemią koronawirusa i umilić fanom czas oczekiwania na sezon drugi, którego premiera utrudniona może być właśnie przez pandemię. Dzisiaj dostaliśmy oficjalne potwierdzenie dotychczasowych zapowiedzi oraz informację o realizacji aż dwóch odcinków specjalnych. Póki co nie wiemy, czego dokładnie po nich się spodziewać. Przypuszczać można, że w ich realizacji brała udział ograniczona liczba członków obsady. Na pewno zobaczymy w nich samą Zendayę, która już jakiś czas temu zapowiadała swój powrót do roli, umieszczając na swoim koncie na Instagramie zdjęcie charakterystycznych trampków bohaterki Euforii.

https://www.instagram.com/p/CGink8BA00M/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Przypominamy, że pierwszy sezon Euforii transmitowany był w zeszłym roku i szybko został uznany za jedną z najlepszych produkcji sezonu. Za rolę nastoletniej narkomanki Zendaya została wyróżniona tegoroczną nagrodą Emmy w kategorii najlepszej aktorki w serialu dramatycznym, jako najmłodsza jej laureatka w historii.

Czekacie na dalsze losy Rue i Jules?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA