search
REKLAMA
News

ELLIOT PAGE dziękuje swoim fanom za wsparcie. “Najwspanialszy prezent”

Łukasz Budnik

22 grudnia 2020

elliot page 1 1
REKLAMA

Na początku grudnia świat obiegła informacja, że Elliot Page – do tej pory znany jako Ellen – ogłosił w mediach społecznościowych, iż jest osobą transpłciową. Nominowany do Oscara za Juno aktor załączył wówczas stosowane oświadczenie.

W treści załączonej wiadomości do fanów Page napisał, że to szczęście, że może to ogłosić, być w takim miejscu w swoim życiu i wreszcie pokochać się takim, jakim jest naprawdę. Aktor wyraził wsparcie dla innych osób transpłciowych i zaoferował im swoją pomoc, dodając, że zrobi wszystko, aby zmienić świat na lepsze. Podkreślił, że jego zaimki to aktualnie on/oni. 

Kilka tygodni po tej informacji, aktor umieścił na Instagramie swoje nowe zdjęcie i podziękował fanom za wsparcie. Page napisał:

Z całego serca, dziękuję. Wasza miłość i wsparcie to najwspanialszy prezent. Bądźcie bezpieczni. Bądźcie dla siebie. Do zobaczenia w 2021 roku.

Aktor poprosił także o wspieranie w miarę możliwości dwóch organizacji – TranSanta oraz Trans Lifeline. Pierwsza z nich skupia się na spełnianiu świątecznych życzeń transseksualnych młodych osób, druga zaś służy wsparciem wszystkim osobom transseksualnym. Nowy post skomentowała m.in. Jennifer Garner, z którą Page grał w Juno.

Przypomnijmy, że Page powróci w trzecim sezonie The Umbrella Academy. Po tym, jak ogłosił że jest osobą transseksualną, Netflix zaktualizował jego nazwisko w opisach wszystkich produkcji z udziałem aktora.

Poniżej oryginalna treść oświadczenia Page’a z początku grudnia:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA