search
REKLAMA
News

Do sieci trafił zwiastun filmu YOUR LUCKY DAY z udziałem Angusa Clouda

Film zadebiutuje w listopadzie.

Łukasz Budnik

7 października 2023

REKLAMA

Na początku sierpnia informowaliśmy o tym, że w wieku 25 lat zmarł Angus Cloud, znany najlepiej z roli Feza w serialu Euforia. Jako powód śmierci podano nieumyślne przedawkowanie. Teraz do sieci trafił zwiastun filmu, w którym Cloud zdążył zagrać.

Your Lucky Day Daniela Browna (dla którego to debiut w filmie pełnometrażowym) opowiada o Sterlingu  – w tej roli właśnie Cloud – który bierze klientów sklepu jako zakładników po tym, jak starszy mężczyzna wygrywa na loterii. Oprócz Clouda, w filmie zagrali także Jessica Garza, Elliot Knight oraz Mousa Hussein Kraish i Sterling Beaumon. Produkcja oparta na krótkometrażowym filmie pod tym samym tytułem ma zadebiutować w listopadzie.

Poniżej zwiastun:

Cloud przed śmiercią zagrał także w filmie Freaky Tales z udziałem m.in. Bena Mendelsohna i Pedra Pascala, a także w The Line Ethana Bergera. To jednak rola Fezco była pierwszą w jego karierze; aktor planowo miał powrócić w zapowiadanym trzecim sezonie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA