search
REKLAMA
News

DAVE BAUTISTA poprawia historię Daniela Craiga o złamanym nosie na planie SPECTRE

“Spectre” trafiło na ekrany w 2015 roku.

Łukasz Budnik

29 września 2021

REKLAMA

Już w piątek zadebiutuje Nie czas umierać, kolejna odsłona serii o Jamesie Bondzie (tutaj pierwsze wnioski płynące z recenzji). W ramach promocji filmu wywiadów udziela Daniel Craig, który po raz ostatni wciela się w agenta 007. 

Wczoraj pisaliśmy, że podczas występu w talk show Grahama Nortona, Craig podzielił się anegdotą z realizacji poprzedniej części – Spectre. Aktor opowiedział o tym, że niechcący złamał nos Dave’a Bautisty, z którego bohaterem Bond walczy w pociągu. Craig stwierdził, że gdy uświadomił sobie, co się stało, uciekł. Do historii tej odniósł się na Twitterze sam Bautista, który zweryfikował wersję Craiga. Według Bautisty Craig nie uciekł, lecz (zgodnie z prawdą) zaczął krzyczeć “Ku*rwa, złamałem mu nos!”. Następnie przeprosił i wraz z Bautistą śmiali się z sytuacji. Bautista dodaje, że później przebrał się, zajął się nosem i kontynuowali tworzenie “jednej z najlepszych scen walk w historii”.


Opisywaną scenę obejrzycie poniżej:

W Nie czas umierać Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy dysponującego niebezpieczną nową technologią. Przeciwnika zagrał Rami Malek. Poza nim i Danielem Craigiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris, Davida Dencika i Lashanę Lynch.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA