search
REKLAMA
News

Czy MARK HAMILL zagra w WIEDŹMINIE? Aktor jest zainteresowany rolą

Łukasz Budnik

26 grudnia 2019

REKLAMA

Wiedźmin pojawił się na Netfliksie w zeszły piątek i od tamtej pory jest niezmiennie gorącym tematem. Mówi się już o tym, co i kogo zobaczymy w drugim sezonie serialu, potwierdzonym od kilku tygodni – zdjęcia mają rozpocząć się w lutym. Czy jednym z nowych członków obsady będzie Mark Hamill? 

Odtwórca Luke’a Skywalkera jest już teraz wiązany z rolą Vesemira, mentora Geralta z Rivii. W 2018 jeden z użytkowników Twittera zauważył, że Hamill pasowałby do tej postaci, na co aktor odparł, że choć nie wie, o czym opowiada Wiedźmin i nie zna bohatera, to zgadza się, że mógłby go zagrać. Wczoraj temat powrócił – Hamill w nowym wpisie powtórzył, że nie jest zorientowany w świecie stworzonym przez Sapkowskiego, ale wie, że nikt nie pytał go o zagranie Vesemira… jeszcze. W hashtagu umieścił zaś apel, by skontaktować się z jego agentem. Na tweeta opowiedziała Lauren Hissrich, jedynie emotikoną, ale można podejrzewać, że bierze tę opcję pod uwagę. Okaże się, czy Netflix faktycznie nawiąże współpracę z Hamillem.

Jak podobałby wam się taki casting?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA