search
REKLAMA
News

Czy JOHN CENA zagra kolejnego przeciwnika SPIDER-MANA? Zagadkowy post aktora

Łukasz Budnik

6 września 2020

REKLAMA

Niedawno dowiedzieliśmy się o planach Sony wobec postaci kultowego przeciwnika Spider-Mana – Kravena Łowcy. Studio chce zrealizować film kinowy w całości skupiający się na tej postaci, a fani chcieliby, aby rolę tę zagrał Jason Momoa (według plotek, aktor jest też wiązany z rolą w prequelu Wiedźmina). Kraven nie jest jedynym antagonistą Spider-Mana, o którym mówi się ostatnio w sieci.

Kilka dni temu do sieci trafiła grafika pokazująca, jak mógłby wyglądać John Cena jako inny przeciwnik Pająka – Sandman. Widzieliśmy już tego antagonistę na dużym ekranie – w Spider-Manie 3 Sama Raimiego zagrał go Thomas Haden Church. Co ciekawe, nową grafikę musiał widzieć sam Cena, który niedługo później wstawił na swój instagramowy profil ilustrację przedstawiającego Sandmana walczącego ze Spider-Manem. Poruszyło to wyobraźnię fanów – czy aktor daje do zrozumienia, że negocjuje tę rolę? A może już ją otrzymał?

https://www.instagram.com/p/CEq1HxAjb0J/

Kwestią otwartą pozostaje też to, czy Cena ewentualnie zagrałby Sandmana w ramach filmu o Spider-Manie powstającego dla MCU, czy w oddzielnym uniwersum tworzonym przez Sony, do którego należą też Venom grany przez Toma Hardy’ego oraz Morbius w wykonaniu Jareda LetoTo jednak jedynie spekulacje – Cena mógł przecież odwoływać się jedynie do popularnej w sieci grafiki i nie mieć na myśli żadnych ustaleń w sprawie roli. Gdyby jednak tak się stało – chcielibyście zobaczyć go jako tę postać? Przypomnijmy, że aktor pojawi się też w The Suicide Squad Jamesa Gunna.

https://www.instagram.com/p/CEwd-l8FJO_/

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA