search
REKLAMA
News

CZARNA WDOWA. Nowy zwiastun widowiska Marvela

Łukasz Budnik

3 kwietnia 2021

REKLAMA

W marcu Disney podjął decyzję w sprawie premiery Czarnej Wdowy, solowego filmu o bohaterce granej w MCU przez Scarlett Johansson. Okazało się, że widowisko Marvela trafi jednocześnie do kin i na platformę Disney+, podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Co w duszy gra, Mulan oraz Rayi i ostatniego smoka.

Tak samo jak dwie ostatnie wymienione produkcje, Czarna Wdowa będzie podlegać dodatkowej opłacie ponad abonament w ramach usługi Premier Access – aby obejrzeć widowisko, widzowie będą musieli zapłacić 29,99 dolarów. Zmianie uległa też data premiery (już po raz trzeci) – stanęło na 9 lipca. Tymczasem do sieci trafił kolejny zwiastun widowiska.

Przypomnijmy, że akcja filmu z Johansson ma dziać się po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, ale przed Avengers: Wojną bez granic – Czarna Wdowa będzie uciekać i zmierzy się z własną przeszłością. Napotka też nowego przeciwnika – Taskmastera. Poza Johansson w filmie zobaczymy między innymi Florence Pugh, Davida Harboura i Rachel Weisz. Reżyseruje  Cate Shortland.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA