search
REKLAMA
News

CHRISTIAN BALE zainterweniował, gdy reżyser “American Hustle” doprowadził Amy Adams do płaczu

Christian Bale i David O. Russell zrealizowali teraz kolejny film – “Amsterdam”.

Łukasz Budnik

6 października 2022

REKLAMA

W 2016 roku Amy Adams wyznała, że reżyser David O. Russell doprowadził ją do płaczu na planie filmu American Hustle (2013). Doniesienia mówiły o tym, że w nieprzyjemnej sytuacji zainterweniował Christian Bale, nawołując, żeby Russell się wycofał. Teraz do sprawy odniósł się sam z Bale, którego wkrótce będziemy mogli oglądać w kolejnym filmie reżysera – Amsterdam.

W 2016 roku Adams mówiła:

Na planie byłam po prostu zdruzgotana większość dni. Jennifer [Lawrence] nie brała tego do siebie, ale ja tak. Nie lubię, gdy innych traktuje się niewłaściwie. życie jest dla mnie ważniejsze niż filmy. Nauczyło mnie to, żeby oddzielać pracę od życia domowego. Nie mogłam pozwolić sobie na to, żeby przenosić te doświadczenia na moją córkę.

Bale w nowym wywiadzie odniósł się do sytuacji, mówiąc, że był “mediatorem” na planie i potwierdzając, że poprosił Russella o spuszczenie z tonu. Aktor stwierdził jednak, że napięte sytuacje nie zepsuły jego doświadczenia.

To dwa niesamowite talenty, nie pozwalam, żeby takie rzeczy działały na mnie negatywnie. (…) Kiedy pracujesz z takimi utalentowanymi ludźmi jak Amy i David, jasne jest, że pojawią się spięcia. Ale są fenomenalni. Jeśli w miarę rozumiem, skąd bierze się taka sytuacja, próbuję zadziałać jako mediator. Tak już mam, że próbuję namówić, by usiąść i spróbować to przegadać. Musi być sposób na to, żeby się ułożyło. Zrobiłem to, co uznałem za właściwe.

Bale podkreślił też, że wiedza o konflikcie Adams i Russella nie powinna sprawić, że będziemy mniej przechylnie patrzeć na film. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA