search
REKLAMA
News

Chris Hemsworth poinformował o rozpoczęciu zdjęć do FURIOSY z Anyą Taylor-Joy. Aktor pokazał zdjęcie

Chris Hemsworth ma według plotek wcielić się w antagonistę.

Łukasz Budnik

2 czerwca 2022

furiosa hemsworth
REKLAMA

W 2020 roku dowiedzieliśmy się, że George Miller – twórca serii Mad Max – stworzy widowisko poświęcone Furiosie i jej historii, w którym tytułową rolę zagra Anya Taylor-Joy, gwiazda m.in. Gambitu królowej Ostatniej nocy w Soho, a także Wikinga. W filmie Na drodze gniewu w bohaterkę wcielała się Charlize Theron.

Poza Taylor-Joy w Furiosie pojawią się Chris Hemsworth (zagra antagonistę) oraz Tom Burke. Reżyserią zajmuje się wspominany Miller, który pełni też funkcję  producenta i jest współtwórcą scenariusza. P. J. Voete, producent filmu, zapowiedział, że Furiosa będzie mieć bardziej klasyczną konstrukcję niż Na drodze gniewu. Z kolei kierownik produkcji Dean Hood dodawał, że scenariusz Furiosy jest “naprawdę bardzo dobry” i że mamy na ekranie zobaczyć lokacje wspomniane w Na drodze gniewu, w tym Gas Town oraz Bullet Farm. Widowisko ma być przyjazne fanom Mad Maxa, ale też być czymś unikalnym. Akcja filmu obejmie 15 lat.

Hemsworth w swoich mediach społecznościowych poinformował, że zdjęcia do Furiosy ruszyły. Przy tej okazji pokazał też pierwsze zdjęcie:

Premiera Furiosy wyznaczona jest na 24 maja 2024.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA