search
REKLAMA
News

Chloë Grace Moretz w zwiastunie serialu science fiction THE PERIPHERAL. Produkują twórcy “Westworld”

“The Peripheral” oparty jest na książce Williama Gibsona.

Łukasz Budnik

10 października 2022

peripheral
REKLAMA

Do sieci trafił oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu science fiction The Peripheral, opartego na powieści Williama Gibsona. Showrunnerem produkcji jest Scott Smith, a producentami Jonathan Nolan i Lisa Joy, którzy wspólnie stworzyli serial Westworld.

Główną bohaterkę serialu gra Chloë Grace Moretz, a obok niej na ekranie pojawią się m.in. Jack Reynor, Gary Carr, Eli Goree, Louis Herthum, Charlotte Riley oraz Katie Leung. Historia opowiada o Flynne Fisher, jej bracie Burtonie oraz umierającej matce, którzy żyją w małym miasteczku w roku 2023 roku. Flynne i jej brat dorabiają, grając w symulacje VR i przechodząc trudne poziomy, za co otrzymuję zapłatę od bogaczy. Pewnego dnia Flynne w ramach gry przenosi się do Londynu, aby ukraść cenny sekret z instytutu naukowego. Flynne uświadamia sobie, że to nie symulacja, lecz futurystyczny Londyn z 2099 roku. Jej ingerencja powoduje, że niebezpieczne siły z przyszłości biorą na celownik jej rodzinę.

Premiera serialu jest zaplanowana na 21 października w serwisie Prime Video. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA