search
REKLAMA
News

Charlie Cox komentuje, czy wydarzenia z “She-Hulk” prowadzą bezpośrednio do “Daredevil: Born Again”

Daredevil pojawi się w jednym z nadchodzących odcinków “She-Hulk”.

Łukasz Budnik

14 września 2022

REKLAMA

Trwa emisja kolejnej serialowej produkcji osadzonej w ramach MCU – Mecenas She-Hulk. Główną bohaterką serialu jest Jennifer Walters (Tatiana Maslany), kuzynka Bruce’a Bannera, która także dysponuje nadludzką siłą i ma zielony kolor skóry, jednocześnie zachowując swoją inteligencję. Poza działalnością superbohaterską, Walters pracuje też jako prawniczka.

W jednym z nadchodzących serialu zobaczymy Charliego Coxa, który znów zagra Daredevila. Aktor powróci także w serialu poświęconym jego bohaterowie, zatytułowanym Daredevil: Born Again. Cox został ostatnio spytany o to, czy wydarzenia z She-Hulk w jakiś sposób doprowadzą do Born Again. Odpowiedział:

Nie wydaje mi się. Ten serial stoi na własnych nogach.

W innym wywiadzie Cox zapowiedział, że Born Again nie będzie czwartym sezonem perypetii Daredevila (po trzech emitowanych pierwotnie na Netfliksie), ale “zupełnie nową rzeczą”. Dodał, że jeśli się do czegoś wraca, warto zrobić to inaczej. Aktor mówił też, że chciałby jeszcze kiedyś zagrać z Tatianą Maslany.

Na temat Daredevila przed premierą She-Hulk wypowiadała się showrunnerka serialu, Jessica Gao. Opowiedziała o tym, czego możemy się spodziewać po Murdocku w She-Hulk i jak będzie się różnić od wersji z serialu Netflixa z lat 2015-2018.

Przede wszystkim byliśmy w szoku, że możemy użyć tej postaci. Nie mogliśmy uwierzyć, że jest dostępna i spodziewaliśmy się, że ktoś powie, że to okrutny żart. Charlie jest wspaniały. Może zrobić wszystko, jest wspaniałym aktorem i człowiekiem. Ludzie widzieli już Daredevila, który był dramatyczny, mroczny. Włączenie go do naszego świata było dużą frajdą. Zrobiliśmy z nim to, co z każdym bohaterem, który zalicza u nas cameo – wzięliśmy go ze znacznie bardziej dramatycznego środowiska i daliśmy zaistnieć w tonacji “She-Hulk”. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć lżejszą wersję tej postaci.

Daredevil ma pojawić się też w serialu Echo. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA