search
REKLAMA
News

Chandler prawie zdradził Monicę w PRZYJACIOŁACH. Na pomysł twórców zareagował Matthew Perry

O reakcji Perry’ego opowiedziała aktorka, która gościnnie zagrała w jednym z odcinków.

Łukasz Budnik

6 listopada 2023

REKLAMA

Chandler i Monica grani przez Matthew Perry’ego i Courteney Cox to para uwielbiana przez fanów Przyjaciół, którzy doceniają między innymi ich zdrową relację i brak konfliktów. Niewiele jednak brakowało, aby na związku dwojga tych bohaterów pojawiła się niemała rysa – według jednej z aktorek, które gościnnie pojawiły się w Przyjaciołach, Chandler miał zdradzić Monicę w jednym z odcinków.

Ciekawostką podzieliła się Lisa Cash, która zagrała w odcinku  “The One in Vegas: Part 1”. Aktorka wcieliła się w stewardessę w samolocie, ale pierwotnie miała wcielić się w kogoś innego. W wywiadzie udzielonym w związku ze śmiercią Matthew Perry’ego, Cash opowiada:

Była scena, w której Chandler i Monica kłócą się w Vegas o jej lunch z Richardem. Pierwotnie w scenariuszu Chandler szedł do pokoju hotelowego, zamawiał coś, a ja przynosiłam to jako pracownica. Kończyło się na tym, że rozmawialiśmy, śmialiśmy się i nawiązywaliśmy więź, aż w końcu Chandler zdradzał Monicę z moją bohaterką. Ćwiczyliśmy tę scenę, ale dzień przed kręceniem jej na żywo powiedziano mi, że [Matthew] poszedł do scenarzystów i powiedział, że widzowie nigdy nie wybaczą Chandlerowi, jeśli zdradzi Monicę. Prawdopodobnie miał rację.

Matthew Perry zmarł w wieku 54 lat; został znaleziony w jacuzzi w swoim domu. Na ten moment bezpośrednia przyczyna śmierci aktora nie została jeszcze określona. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA