search
REKLAMA
News

Bruce Campbell zareagował na mema o tym, że powinien zastąpić AMBER HEARD w “Aquamanie 2”

W sieci popularny jest mem o tym, że 3 miliony osób chcą Campbella w roli granej dotąd przez Amber Heard.

Łukasz Budnik

3 czerwca 2022

campbell heard
REKLAMA

Zakończył się proces o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Bezpośrednim powodem był artykuł z Washington Post opublikowany w 2018 roku, napisany przez aktorkę i oskarżający Deppa o przemoc domową (choć bez wymienienia go z nazwiska). Wyrokiem ławy przysięgłych zwyciężył Depp.

Proces, który stał się prawdziwym fenomenem i był transmitowany na żywo, wzbudził żywe reakcje. W trakcie sprawy mówiono między innymi o sequelu Aquamana, w którym według pogłosek grana przez Heard postać Mery ma mieć ograniczoną rolę, a wielką popularnością cieszyła się na nowo petycja o usunięcie aktorki z filmu, która teraz ma już ponad 4,5 miliona podpisów.

Fani mają swoje typy na to, kto powinien zastąpić Heard; są i te bardziej prawdopodobne (Emilia Clarke, Blake Lively), i te żartobliwe. Proponowano m.in. prawniczkę Deppa, Camille Vasquez, oraz… Bruce’a Campbella. Ten ostatni doczekał się nawet mema, który głosi, że 3 miliony osób podpisały się pod petycją, by wystąpił jako Mera. Choć petycja taka w rzeczywistości nie istnieje, Campbell udostępnił viralowy obrazek i podpisał go “Wyślijcie mi scenariusz”.

Sama Heard mówiła podczas rozprawy, że nie wie, czy na skutek konfliktu z Deppem grana przez nią Mera w ogóle pojawi się w filmie; wcześniej po sieci krążyły plotki, że bohaterka będzie mieć mniej niż 10 minut czasu ekranowego. Okaże się, czy jej przegrana w sprawie wpłynie na decyzję producentów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA