search
REKLAMA
News

Będzie jeszcze jeden KOGEL MOGEL. Prace nad piątą częścią już trwają

Fotką z planu podzielił się Maciej Zakościelny.

Łukasz Budnik

24 sierpnia 2023

REKLAMA

Seria Kogel Mogel powróci z kolejną częścią. O rozpoczęciu prac poinformował Maciej Zakościelny na swoim Instagramie. Będzie to już piąta odsłona cyklu.

Kogel Mogel powrócił w 2019 roku po trzydziestu latach od poprzedniej odsłony i był sukcesem frekwencyjnym (2,4 mln widzów), ale został zmiażdżony przez krytyków. Podobnie było w przypadku czwartej części. Na ten moment nie wiadomo, o czym opowie “piątka”.\

Przypomnijmy, jaki był zarys fabuły poprzedniej części:

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

W poprzedniej odsłonie wystąpili m.in. Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA