search
REKLAMA
News

ANTONI KRÓLIKOWSKI w ogniu krytyki. Promuje walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina [AKTUALIZACJA]

Antoni Królikowski promuje własną galę MMA.

Łukasz Budnik

3 kwietnia 2022

królikowski
REKLAMA

Antoni Królikowski, znany m.in. z występów u Patryka Vegi w Bad Boyu czy Polityce, nie ma ostatnio dobrej prasy ze względu na zawirowania w życiu prywatnym. Aktor właśnie dorzucił oliwy do ognia, zniechęcając do siebie także osoby z branży.

Królikowski promuje aktualnie własną galę MMA Royal Division. Wczoraj na Instagramie poinformował o tym, jakiej “atrakcji” mogą spodziewać się widzowie. Będzie to walka… sobowtórów Wołodymyra Zelenskiego i Władimira Putina. Aktor opatrzył zdjęcie podpisem:

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać…

Królikowski zaznaczył, ze dochód z gali zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie, jednak komentujący nie zostawiają na nim suchej nitki. Pojawiło się też kilka wypowiedzi kolegów i koleżanek aktora z show-businessu, w tym komentarze Urszuli Dębskiej, Michała Piróga, Mai Bohosiewicz czy Dominiki Gwit. Wszyscy są zgodni, że Królikowski grubo przesadził, promując się na tak tragicznych wydarzeniach. Nawołują też do władz Opola, gdzie ma się odbyć wydarzenie, aby powstrzymać jego realizację.

Wieści o walce sobowtórów na gali MMA rozeszły się już po świecie, oczywiście w negatywnym tonie – o freak fight pisano np. w serwisie Mirror.co.uk.

Poniżej oryginalny post Królikowskiego. 

AKTUALIZACJA

Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola, w krótkim wpisie w mediach społecznościowych odniósł się do tematu, informując, że organizatorzy gali nie konsultowali z ratuszem swoich pomysłów, a on sam nie dopuści ich realizacji w Opolu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA