search
REKLAMA
News

ANTHONY MACKIE zapomniał swoich kwestii, pracując z Harrisonem Fordem w MCU. Aktor opowiada

Anthony Mackie pracował z Fordem na planie nowego “Kapitana Ameryki”.

Łukasz Budnik

3 lipca 2023

REKLAMA

W przyszłym roku Anthony Mackie pojawi się jako Kapitan Ameryka w filmie Captain America: Brave New World, gdzie na ekranie towarzyszyć mu będzie m.in. Harrison Ford jako generał Thaddeus Ross, zastępując w tej roli zmarłego Williama Hurta. W nowym wywiadzie Mackie opowiedział, jak czuł się, grając z Fordem.

Aktor wspomina:

Pierwszy dzień był stresujący. Byłem w takich nerwach, że nie pamiętałem moich kwestii. To je*any Harrison Ford. Roztacza wokół siebie pewną aurę. Szybko ją jednak rozwiewa, bo jest takim świetnym gościem. Ma w sobie wszystkie cechy gwiazdy filmowej. Mówił: “Kręćmy to gó*no”, a wszyscy na to “racja”.

Brave New World Rossa zobaczymy w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych. Mackie wspomina, że on i Ford spędzili z sobą trochę czasu, a relacja Kapitana i Rossa w nowym filmie jest przyjacielska, ale zdarzają im się spory.

Nadchodzące widowisko wyreżyserował Julius Onah, a oprócz Forda i Mackie’ego w obsadzie pojawią się m.in. Liv Tyler, Tim Blake Nelson, Shira Haas oraz Danny Ramirez. Premiera filmu zaplanowana jest na 3 maja 2024 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA