search
REKLAMA
News

Ana de Armas i Ben Affleck w zwiastunie thrillera erotycznego GŁĘBOKA WODA

“Głęboka woda” zadebiutuje 18 marca.

Łukasz Budnik

14 lutego 2022

REKLAMA

Po dwóch dekadach przerwy Adrian Lyne powraca do reżyserowania filmów. Jego ostatnim dokonaniem jest Niewierna z 2002 roku, wcześniej zaś zrealizował takie produkcje jak 9 1/2 tygodniaNiemoralna propozycja Fatalne zauroczenie. Tym razem Lyne wziął na warsztat adaptację powieści Głęboka woda autorstwa Patricii Highsmith, wydanej w 1957 roku. 

Książka opowiada o niekochającym się małżeństwie, w którym żona pozwala sobie na przelotne romanse. Małżeńskie gierki przybierają nieprzewidziany obrót, gdy jeden z byłych kochanków kobiety zostaje zamordowany. W główne role w filmie wcielają się Ana de Armas i Ben Affleck, a poza nimi występują Tracy Letts, Lil Rel Howery, Dash Mihok, Finn Wittrock, Jacob Elordi, Rachel Blanchard oraz Michael Braun. Do sieci trafił pierwszy zwiastun.

Scenariusz erotycznego thrillera napisali Sam Levinson (Euforia) i Zack Helm. Pierwsze informacje o filmie pojawiły się już w 2019 roku, a pierwotnie miał on trafić do kin 14 stycznia 2022 roku, jednak ostatecznie zdecydowano się na przeniesienie premiery do streamingu. W USA zostanie udostępniony na platformie Hulu, z kolei na rynku międzynarodowym prawa do dystrybucji ma Amazon (film będzie dostępny na platformie Prime Video).

Premierę Głębokiej wody zaplanowano na 18 marca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA