search
REKLAMA
News

AMBER HEARD zachwycona udziałem w LIDZE SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera. “Uwielbiam nerdów”

Łukasz Budnik

15 grudnia 2020

REKLAMA

Na przyszły rok zapowiedziany jest debiut Ligi sprawiedliwości Zacka Snydera. Film (a właściwie miniserial) który trafi na HBO Max będzie diametralnie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera).

Przypomnijmy, że dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Snyder niedawno zakończył realizację dodatkowych scen. Według informacji, twórca na dokończenie swojej wizji filmu otrzymał 70 milionów dolarów. Reżyser i jego ekipa dopracowują jeszcze efekty specjalne oraz pracują nad ostatecznym montażem. Snyder potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału, a z nowych plotek wynika, że film ma mieć kategorię R. Wśród osób, które brały udział w dokrętkach, jest Amber Heard, wcielająca się w rolę Mery. Aktorka, o której w ostatnich tygodniach głośno było ze względu na jej konflikt z Johnnym Deppem, wypowiedziała się na ten temat w wywiadzie promującym serial Bastion, w którym także występuje:

Jestem tym bardzo podekscytowana. Właśnie zakończyliśmy dokrętki, a ja – proszę wybaczyć mój język – ku*rewsko uwielbiam nerdów. Zack Snyder jest ich idealnym przykładem. (…) W tym gatunku to dobra zasada, podążać za nerdami, bo chcesz być w zasięgu ich pasji do projektu.

https://www.youtube.com/watch?v=XIOU_k4mwDw&ab_channel=HBOMax

 

Heard zapewne wystąpi także w Aquamanie 2, pomimo istniejącej petycji o to, aby ją zwolnić (ponad 1,5 miliona podpisów). Sama Heard nie ma wątpliwości, że powróci do roli Mery. W opublikowanym niedawno wywiadzie z “Entertainment Weekly” stwierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”.

Czekacie na Ligę sprawiedliwości Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA