search
REKLAMA
News

Adam Driver kontra dinozaury w zwiastunie filmu science fiction “65” od scenarzystów “Cichego miejsca”

Film zadebiutuje 10 marca 2023 roku.

Łukasz Budnik

14 grudnia 2022

65
REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun thrillera akcji pt. 65, w którym główną rolę zagrał Adam Driver. Zobaczcie, jak zapowiada się widowisko autorstwa scenarzystów Cichego miejsca, Scotta Becka i Bryana Woodsa. 

Driver wciela się w Millsa, pilota, który po rozbiciu się na nieznanej planecie odkrywa, że tak naprawdę znajduje się na Ziemi, tyle że 65 milionów lat wcześniej. Wraz z inną ocalałą, Koą (w tej roli Ariana Gleenblatt), muszą zmierzyć się z prehistorycznymi stworzeniami i przetrwać na nieznanym terytorium.

Beck i Woods jako scenarzyści chcą skupiać się na oryginalnych projektach, które nie są częścią żadnej franczyzy. Drivera chcieli obsadzić w swoim filmie od czasu, jak obejrzeli go w serialu pt. Dziewczyny. Film produkuje Sam Raimi, a muzykę skomponował Danny Elfman. Beck i Woods nie tylko napisali film, lecz także go wyreżyserowali.

Film zadebiutuje 10 marca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA