search
REKLAMA
News

Aaron Taylor-Johnson jako KRAVEN THE HUNTER w pierwszym zwiastunie filmu. Nie brakuje krwi

Filmowy “Kraven” trafi na ekrany w tym roku.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2023

REKLAMA

6 października tego roku zadebiutuje film Sony poświęcony postaci Kravena Łowcy, klasycznego przeciwnika Spider-Mana, który na kartach komiksu debiutował w 1964 roku. W główną rolę wcieli się Aaron Taylor-Johnson. Do sieci trafił zwiastun filmu.

Podczas tegorocznego wydarzenia CinemaCon Taylor-Johnson zapewnił widzów, że Kraven the Hunter otrzyma kategorię R. Tak też oznaczony został zwiastun:

Oprócz Taylora-Johnsona w filmie grają m.in. Russell Crowe, Fred Hechinger (jako Kameleon) oraz Ariana DeBose. W filmie ma się pojawić też inna klasyczna postać znana z komiksów – Rhino. Reżyserowane przez  J.C. Chandora widowisko to kolejny projekt należący do uniwersum budowanego przez Sony, w skład którego wchodzą także filmy o Venomie oraz Morbius z Jaredem Leto.

W komiksach Kraven – naprawdę nazywa się Sergei Kravinoff – był myśliwym, który za cel objął sobie zabicie Spider-Mana, aby udowodnić, że jest najdoskonalszym łowcą. Dziś uznawany jest za jednego z najlepszych antagonistów popularnego superbohatera; pojawiał się m.in. w cenionej historii “Ostatnie łowy Kravena”. Do tej pory nie został sportretowany na wielkim ekranie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA