search
REKLAMA
News

1917. Film Sama Mendesa jest już dostępny w serwisach VOD

Łukasz Budnik

11 kwietnia 2020

REKLAMA

1917 to jeden z najbardziej docenionych filmów ostatniego sezonu nagród. Dzieło Sama Mendesa zdobyło między innymi nagrodę BAFTA i było faworytem wielu widzów w wyścigu po najważniejszego Oscara (ostatecznie ustąpiło Parasite) . O filmie było głośno także ze względu na formę – Mendes, przy pomocy operatora Rogera Deakinsa (nagrodzonego statuetką), nakręcili 1917 tak, jakby między kolejnymi scenami nie było cięć.

Jeśli nie zdążyliście obejrzeć 1917 w kinie, już teraz możecie to nadrobić w domu. Film dostępny jest w dwóch serwisach VOD, dostępny do wypożyczenia na 48h – w Playerze (tutaj) oraz na Cineman.pl (tutaj).

1917opowiada o misji dwóch szeregowców, Schofielda i Perry’ego, którzy muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma szans zakończyć się powodzeniem. Od ich działań zależy to, czy przeżyje ponad 1000 żołnierzy.

Jeśli obejrzycie film Mendesa i zapragniecie zobaczyć coś w podobnym klimacie, zapoznajcie się z naszym zestawieniem!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA