search
REKLAMA
News

007 kontra RAMI MALEK. Znamy obsadę BONDA 25!

Łukasz Budnik

25 kwietnia 2019

REKLAMA

Premiera dwudziestego piątego filmu z Jamesem Bondem w roli głównej zaplanowana jest na kwiecień 2020 roku. Dziś poznaliśmy obsadę filmu. Kogo zobaczymy na ekranie, oczywiście poza Danielem Craigiem w roli głównej?

Antagonistę, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zagra laureat Oscara za rolę w Bohemian Rhapsody – Rami Malek. Aktor obiecał, że Bond nie będzie mieć łatwego zadania mierząc się z jego postacią. Swoje role z poprzednich filmów powtórzą Lea Seydoux (Madelaine Swann ze Spectre), Ralph Fiennes (M), Ben Whishaw (Q), Naomie Harries (Moneypenny) oraz Jeffrey Wright i Rory Kinnear. Nowi członkowie obsady to między innymi Ana De Armas, którą znamy z występów w Blade Runner 2049  i Kto tam? oraz Billy Magnussen (pojawił się w Wieczorze gier) i David Dencik (Szpieg). Wiemy też, że jedną ze scenarzystek będzie twórczyni serialu Fleabag – Phoebe Waller-Bridge.

Tytułu jeszcze nie podano.

Ana De Armas

Bond 25 będzie ostatnim, w którym rolę 007 zagra Daniel Craig. Przypomnijmy, że obchodzący w tym roku 51. urodziny aktor do tej pory cztery razy wcielał się w tę postać – ostatnio w Spectre (2015) w reżyserii Sama Mendesa. Za sterami Bonda 25 zasiądzie Cary Fukunaga (Detektyw), który zastąpił na tym stanowisku Danny’ego Boyle’a. Film zostanie zrealizowany między innymi w Londynie, we Włoszech, w Norwegii i na Jamajce, gdzie zresztą została ogłoszona obsada.

Czekacie na nową odsłonę przygód 007, czy zniechęciło was Spectre

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA