Trailery filmów

The Judge. Downey Jr w bardzo starkowym stylu.

Autor: Dominik Jedliński
opublikowano

Info podrzucił Dominik Jedliński.

Zarówno studio Warner Bros. jak i Robert Downey Jr zaprezentowali światu zwiastun i plakat do nowego dramatu pod tytułem „The Judge”.

Robert Downey Jr wciela się w postać Hanka Palmera – adwokata, który wraca w rodzinne strony na pogrzeb matki. Na miejscu dowiaduje się, że jedynym podejrzanym o zamordowanie kobiety jest jej mąż – cierpiący na Alzheimera były sędzia (Robert Duvall). Jak można się spodziewać, Hank będzie starał się odkryć prawdę, a także odbudować zerwane stosunki z rodziną.

Reżyserem „The Judge” jest David Dobkin, twórca takich filmów, jak: „Rycerze z Szanghaju”, „Polowanie na druhny” czy „Zamiana ciał”, a scenariusz napisał Nick Schenk, znany jak do tej pory z filmu Eastwooda pt. „Gran Torino”. W filmie grają także Vera Farmiga, Vincent D’Onofrio, Billy Bob Thornton, Melissa Leo, czy Denis O’Hare.

Już w pierwszej części trailera możemy zaobserwować Downey Jr-a w bardzo starkowym stylu. Jednak w miarę upływu czasu widzimy zmianę bohatera: z aroganckiego indywidualisty w typowego everymana z problemem na linii ojciec-syn. Myślę, że miło będzie zobaczyć Roberta Downeya Jr-a w roli innej niż superbohater z filmów Marvela.

A i może w końcu będzie to przynajmniej przyzwoity dramat sądowy, bo wydaje się, że gatunek, z którego niegdyś słynęli Amerykanie, nieco odszedł do lamusa.

Premiera planowana jest na 10 października 2014 roku.


hr_The_Judge_2

 

Ostatnio dodane