search
REKLAMA
Informacja

Pomóż nam ulepszyć portal, weź udział w BADANIU CZYTELNICTWA i zgarnij WEJŚCIÓWKĘ DO KINA!

REDAKCJA

26 lipca 2019

REKLAMA

Film.org.pl stale się zmienia. Próbujemy nowych formatów, poszukujemy aktualnej, interesującej tematyki, ewoluujemy, osiągamy sukcesy – a czasami popełniamy błędy. Z miesiąca na miesiąc przyrasta nam liczba czytelników, co dodaje nam jeszcze więcej energii do działania.

Chcemy, aby treść pojawiająca się na portalu odpowiadała waszym potrzebom i i waszym zainteresowaniom. Zależy nam, żebyście znajdowali u nas to, czego szukacie. Jest dla nas ważne, by wiedzieć, kto jest po drugiej stronie – kim jesteście, ile macie lat, skąd pochodzicie, czym się zajmujecie, a przede wszystkim co myślicie o publikowanych przez nas tekstach.

Dlatego postanowiliśmy zorganizować badanie czytelnictwa, do udziału w którym serdecznie was zapraszamy. Każdy głos jest dla nas na wagę złota, każda opinia się liczy i każdą weźmiemy pod uwagę. Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami i informacjami o sobie.

[os-widget path=”/ekelley/badanie-czytelnictwa-po%C5%9Bwi%C4%99%C4%87-3-minuty-pom%C3%B3%C5%BC-nam-ulepszy%C4%87-nasz-portal-i-zgarnij-wej%C5%9Aci%C3%93wk%C4%98-do-kina”]

Co piąta osoba biorąca udział w badaniu wygrywa podwójną wejściówkę na film I znów zgrzeszyliśmy, dobry Boże! do kina Muranów w Warszawie. Wejściówki rozdajemy do wyczerpania zapasów.

REKLAMA