search
REKLAMA
Znalezione w sieci

KEANU REEVES jako NEO na fanowskiej grafice z MATRIXA 4

Łukasz Budnik

9 stycznia 2021

REKLAMA

Po niemal dwudziestu latach od Matrixa: Rewolucji, planowo już w tym roku Keanu Reeves powróci jako Neo w widowisku reżyserowanym przez Lanę Wachowską. Szczegóły fabuły owiane są jeszcze tajemnicą, wiemy jednak, że poza Neo, w filmie pojawi się Trinity grana przez Carrie Anne-Moss. Reeves stwierdził w jednym z wywiadów, że Wachowski napisała piękny scenariusz. 

Choć twórcy nie zaprezentowali jeszcze żadnych oficjalnych materiałów związanych z filmem, fani Matrixa nie próżnują i przedstawiają własne wizje związane z filmem. Na profilu grafika posługującego się pseudonimem apexform znajdziemy ilustrację z zakapturzonym Neo. Okaże się, w jaki sposób Lana Wachowski postanowi kontynuować historię tego bohatera – przypomnijmy, że z końcówki Rewolucji wynikało, że Neo umarł.

W obsadzie Matrixa 4 znajdą się również Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff i Jessica Henwick. Ta ostatnia zapowiadała, że widowisko może być równie przełomowe, co oryginał z 1999 roku. Aktualnie premiera jest zaplanowana na 22 grudnia, a film trafi zarówno do kin, jak i na platformę HBO Max. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA