search
REKLAMA
News

Jak może wyglądać LADY GAGA jako HARLEY QUINN? Fanowska grafika od BossLogica

Dziś rano dowiedzieliśmy się, że Lady Gaga negocjuje rolę Harley Quinn.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2022

lady gaga harley
REKLAMA

Dziś rano w sieci pojawiła się ciekawa informacja na temat przygotowywanej kontynuacji Jokera, zatytułowanej Joker: Folie à Deux (to termin oznaczający paranoję indukowaną, gdy dwie lub większa liczba osób podzielają to samo urojenie). Dowiedzieliśmy się, że rolę Harley Quinn negocjuje w filmie Lady Gaga. Co więcej, produkcja miałaby być musicalem.

Reakcja wzbudziła mieszane reakcje fanów, jednak część z nich jest żywo zainteresowana  taką formą kontynuacji. Szybko zareagował popularny grafik BossLogic, który przygotował grafikę z wyobrażeniem, jak Lady Gaga mogłaby wyglądać w roli Harley. Zobaczycie ją poniżej:

Todd Philips, reżyser kontynuacji, produkował film Narodziny gwiazdy, w którym Gaga zagrała główną rolę, nominowaną zresztą do Oscara. Rolę w sequelu Jokera ma powtórzyć Joaquin Phoenix, choć i on jest jeszcze na etapie negocjowania warunków kontraktu. Czekamy na dalsze informacje dotyczące Joker: Folie à Deux.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA