search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak brzmi słynne TOSS A COIN TO YOUR WITCHER w różnych językach? Kompilacja z WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

22 grudnia 2020

REKLAMA

W Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, przerwane wcześniej przez wykrycie koronawirusa u trzech osób z ekipy (niedawno kontuzji na planie doznał Henry Cavill, ale reszta ekipy kontynuuje pracę).

Twórcy serialu w ostatnim czasie stale podsycają oczekiwanie na kolejne odcinki – zaprezentowali nam już  kilka oficjalnych materiałów promocyjnych, głównie w postaci zdjęć, a dziś do sieci trafiła oficjalna kompilacja pokazująca, jak brzmi w różnych językach słynny utwór Toss A Coin To Your Witcher, znany u nas także jako Grosza daj Wiedźminowi. Przekonajcie się, oglądając poniższy klip:

Wciąż czekamy na zwiastun kolejnych odcinków. Zarys fabuły drugiego sezonu jest następujący:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych aktorów. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA