search
REKLAMA
Znalezione w sieci

HENRY CAVILL jako GERALT na nowych zdjęciach z planu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

24 listopada 2020

Wiedzmin 6
REKLAMA

W Wielkiej Brytanii niedawno zostały wznowione zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, przerwane wcześniej przez wykrycie koronawirusa u członków ekipy filmowej. Twórcy serialu zaprezentowali nam już  kilka oficjalnych materiałów promocyjnych w postaci fotografii przedstawiających głównych bohaterów – Geralta, Ciri oraz Yennefer. Wciąż czekamy jednak na pierwszy zwiastun nowych odcinków. Tymczasem na portalu Redanian Intelligence pojawiły się kolejne fotografie z planu, pierwotnie opublikowane na Daily Mail. Tym razem widzimy na nich główną gwiazdę produkcji – Henry’ego Cavilla. 

Tutaj więcej zdjęć.

Według informacji przekazanych przez Redanian Intelligence, na planie widziano prawdopodobnie także Joeya Bateya jako Jaskra.

Opis fabuły drugiego sezonu przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych aktorów. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA