search
REKLAMA
Znalezione w sieci

GRA O TRON. Usunięte i rozszerzone sceny z ósmego sezonu

Łukasz Budnik

27 listopada 2019

game of thrones season 8 tyrion 33120
REKLAMA

Gra o tron dobiegła końca już kilka miesięcy temu, ale pamięć o serialu – i jego zakończeniu, rozczarowującym dla większości – bynajmniej się nie zatarła. Wiemy, że powstanie spin-off opowiadający o rodzie Targaryenów, lecz zanim zapoznamy się z nową historią, wróćmy do niesławnego sezonu ósmego. Do sieci trafiły usunięte i rozszerzone sceny z czterech pierwszych odcinków.

W usuniętych fragmentach widzimy między innymi dodatkową scenę z Jonem i Daenerys przechadzającymi się po Winterfell i nieco wydłużony fragment z ser Davosem. Najciekawsze wydają się usunięte sceny z odcinka trzeciego, skupionego na bitwie z Białymi Wędrowcami – ujrzymy wśród nich między innymi niewidziany wcześniej moment z Sansą i Tyrionem. W ostatniej z wyciętych scen znów występuje Daenerys – tym razem wyjątkowo wyluzowana.

https://www.youtube.com/watch?v=05QeqNKZtK8

Okaże się, czy doczekamy się usuniętych fragmentów także z kolejnych odcinków. Jak podobają się wam powyższe wycięte sceny?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA