search
REKLAMA
Znalezione w sieci

COURTENEY COX odtwarza kultowy taniec MONIKI z PRZYJACIÓŁ z indykiem na głowie

Weronika Lipińska

27 listopada 2020

REKLAMA

Courtney Cox uczciła Święto Dziękczynienia udostępniając na swoim koncie na Instagramie nagranie, jak powtarza komiczny taniec Moniki z indykiem na głowie, pochodzący z jednego z kultowych świątecznych odcinków Przyjaciół.

Serial pozostaje jednym z najbardziej popularnych sitcomów wszech czasów. Odkąd w 2004 roku został wyemitowany ostatni odcinek, fani na cały świecie marzyli o powrocie Rachel, Moniki, Phoebe, Joey’ego, Chandlera i Rossa w jakiejkolwiek formie. W przyszłym roku ich życzenie ponownego spotkania spełni się dzięki specjalnemu programowi na HBO Max, w którym aktorzy mają porozmawiać o serialu i swoich związanych z nim wspomnieniach. Ponoć mamy się spodziewać kompletnej obsady: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry’ego i Davida Schwimmera.

Na przestrzeni 10 sezonów, Przyjaciele zasłynęli m.in. specjalnymi odcinkami na Święto Dziękczynienia. Pośród nich znajdziemy niektóre z najbardziej kultowych odcinków całego serialu, np.  “Ten z futbolem”,  “Ten z Chandlerem w skrzyni” i “Ten z plotką” (z gościnnym występem Brada Pitta). Jednak najsłynniejszym pozostaje “Ten ze wspomnieniami z Świąt Dziękczynienia”, w którym Monika próbuje pogodzić się z Chandlerem po sprzeczce wkładając sobie na głowę surowego indyka i tańcząc. Z okazji wczorajszego Święta Dziękczynienia Courtney Cox opublikowała na Instagramie filmik równie komiczny, co oryginalna scena. Na nagraniu aktorka pozornie wścieka się na ludzi, którzy nie ustają w podsyłaniu jej gifów z tańcem Moniki w indyku, a następnie odtwarza kultową scenę ku uciesze fanów.

Poniżej możecie obejrzeć całość.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA