search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Co naprawdę rozpoczęło WOJNĘ BOHATERÓW? Zabawny skecz z odtwórcami AVENGERS

Łukasz Budnik

23 lipca 2020

REKLAMA

Jednym z powodów, dla których filmy Marvela są tak popularne, z pewnością jest talent ich speców od marketingu. Twórcy nie obawiają się reklamować swoich filmów w nietypowy sposób (zerknijcie chociażby na ten zwiastun Ant-Mana), a chemia między aktorami zdecydowanie powaga w tworzeniu treści atrakcyjnych dla widzów.

Przykładem takiej zabawy jest skecz z czasów promocji Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów. Choć była to trzecia część trylogii o Steve’ie Rogersie, zobaczyliśmy w niej większość postaci znanych z filmów o Avengers, które starły się ze sobą w walce. Powodem był ideologiczny konflikt pomiędzy Kapitanem Ameryką a Iron Manem. Zgoła inaczej wygląda to w poniższym filmiku, w którym powodem sporu staje się… pączek.

Wojna bohaterów była drugim filmem Marvela reżyserowanym przez braci Russo. Widowisko zebrało świetne recenzje i zarobiło ponad miliard dolarów, a wydarzenia z filmu miały istotny wpływ na fabułę Avengers: Wojny bez granic

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA