search
REKLAMA
News

Batman z lat 60. głównym bohaterem przerobionego zwiastuna THE BATMAN. Zobaczcie efekt końcowy

Batman z lat 60. był grany przez Adama Westa.

Łukasz Budnik

2 maja 2022

REKLAMA

Kilka dni temu podczas wydarzenia CinemaCon oficjalnie ogłoszono, że Batman Matta Reevesa doczeka się kontynuacji. Film zadebiutował w marcu tego roku (po kilku przesunięciach daty premiery) i zarobił do tej pory 134 miliony dolarów w USA, a 758 milionów na całym świecie. W parze z dobrymi wynikami finansowymi poszły przechylne recenzje od większości widzów i krytyków.

Tymczasem popularność w sieci zdobywa fanowska przeróbka zwiastuna filmu, gdzie Batman Roberta Pattinsona został zastąpiony tym granym przez Adama Westa w serialu i filmie z lat 60. To nie wszystko – podmienieni zostali także złoczyńcy z filmu (Pingwin i Riddler), a ilustrację muzyczną stanowi dramatyczna wersja słynnego motywu przewodniego z produkcji z Westem. Efekt końcowy zobaczycie poniżej. Za powstanie filmiku jest odpowiedzialna grupa Corridor, która specjalizuje się w efektach specjalnych.

Za kamerą kontynuacji Batmana stanie ponownie Reeves, a w rolę Batmana znów wcieli się oczywiście Robert Pattinson. Na ten moment nie podano informacji na temat daty premiery czy innych aktorów, którzy pojawią się w filmie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA