search
REKLAMA
Znalezione w sieci

ALISON BRIE jako SHE-HULK na fanowskiej grafice. Czy to właśnie ona zagra w serialu Marvela?

Łukasz Budnik

3 marca 2020

REKLAMA

Jednym z przygotowywanych seriali Marvela przeznaczonych na platformę Disney+ jest She-Hulk. Bohaterką komiksowego pierwowzoru jest Jennifer Walters, kuzynka Bruce’a Bannera, która po transfuzji krwi otrzymanej od niego zyskuje nadludzką siłę i zielony kolor skóry, jednocześnie zachowując swoją inteligencję. Poza działalnością superbohaterską, Walters pracuje też jako prawniczka.

Po ogłoszeniu, że powstanie serial, fani zaczęli zastanawiać się która z aktorek mogłaby wcielić się w tytułową rolę. Typowano na przykład Stephanie Beatriz (Brooklyn 9-9) i Ginę Carano (The Mandalorian). Niedawno do sieci trafiła informacja, że producenci poszukują kogoś w typie Alison Brie (GLOW), zaś ona sama stwierdziła, że bardzo jej to schlebia i żartobliwie dodała, że wykonała już kilka telefonów w tej sprawie. W odpowiedzi na te doniesienia, grafik komputerowy BossLogic stworzył własną wizję Brie jako She-Hulk.

Nie wiemy jeszcze, kiedy serial o She-Hulk zadebiutuje na Disney+. Mark Ruffalo zasugerował ostatnio, że prowadzi z producentami rozmowy w sprawie swojego udziału w tym projekcie (co miałoby sens, biorąc pod uwagę genezę bohaterki). Być może zobaczymy więc jeszcze Hulka w MCU.

Jak podoba wam się Brie jako She-Hulk?  Chcielibyście, aby to ona wcieliła się w tę postać?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA